Pouze jedno utkání s Vyškovem odehráli kadeti, kteří v prvním utkání nového roku svému soupeři nedali šanci. Turnaje NRL v Třebíči se po změně termínu odmítl zúčastnit tým Židlochovic, a tak utkání s Židlochovicemi bylo kontumováno ve prospěch TJ Třebíč.

TJ Třebíč - BK Vyškov 98:64

» statistika a komentář

Body a sestava: Novák T. 55, Vinkler 15, Trojan 14, Šeda 13, Kincl 1, Bratránek, Holuša, Hospůdka, Kroner, Talla, Zach.

Do prvního utkání v novém roce 2020 jsme nastoupili téměř v nejsilnějším složení a na hře to bylo znát. Vstup do zápasu byl na výbornou, kdy jsme si rychlou hrou hned za první čtvrtinu vytvořili náskok 16 bodů, který jsme po zbytek utkání navyšovali a oplatili tak Vyškovu porážku z prodloužení na turnaji v Židlochovicích.

Naše hra se mohla spolehnout na trio Tomáš, Franta a Ráďa, který řídil tým z rozehrávky. K nim se přidal ještě dobře hrající Standa. Utkání kazí jen zbytečné negativní emoce ze strany Vyškova v závěru utkání.

K dalším utkáním Nadregionální ligy zajíždíme v neděli na legendární brněnskou Morendu, kde mají domácí hřiště Tygři Brno. Na turnaji narazíme na těžké brněnské soupeře, a to na domácí Tygři JBC Brno C a SK Renocar Podolí.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy