Áčko odehrálo o víkendu pouze jediné utkání proti Husovicím, které zvládlo v poměru 90:67 a stále drží domácí neporazitelnost. Třebíčští možná za 14 dní nastoupí k dohrávce ve Šlapanicích, ale s určitostí první víkend v lednu čeká třebíčský tým výjezd na palubovky Vyškova a dalekého Uherského Brodu.

TJ Třebíč - BCS Husovice 90:67

» statistika a komentář

Body a sestava: Sladký 31, Špaček 15, Černý D. 14, Čermák 10, Pavlas 7, Vrtal 7, Černý R. 4, Diviš 2, Ferdan.

V pravděpodobně posledním zápase roku 2018 (pokud se nepodaří 22. 12. odehrát odložené utkání ve Šlapanicích) nastoupilo třebíčské áčko na domácí palubovce proti soupeři z Husovic. Domácí nastoupili bez Janíka s Cejpkem, zato s odhodláním vrátit soupeři dva týdny starou porážku.

Zápas byl od začátku vyrovnaný, když se oba týmy pravidelně střídaly ve vedení. Třebíčští měli problém s velkým množstvím faulů, které hosté trestali z čáry trestného hodu. Ve druhé čtvrtině se třebíčští dostali do osmibodového vedení, ale hosté z Husovic šňůrou v závěru první půle skóre otočili a před výměnou stran byli o bod napřed.

Ve třetí čtvrtině přišlo zlepšení ze strany domácích, kteří zagresivnili obranu, zrychlili přechod do útoku, a když k tomu přidali i přesnou střelbu z dálky, šli do poslední čtvrtky s náskokem 4 bodů. V závěrečném dějství pak výkon třebíčských vygradoval a navýšili rozdíl ve skóre až na konečných 90:67.

Áčko přeje všem svým příznivcům krásné prožití svátků vánočních a vše nejlepší do nového roku 2019!

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy