Léto v plném proudu a sezóna 2019/2020 už klepe na dveře. Soutěže jsou rozlosovány a jednotlivá družstva zahajují přípravu na blížící se start soutěží. A co třebíčský oddíl v nové sezóně čeká? Do soutěží jsou přihlášeny dva mužské týmy, dva mládežnické týmy a přípravka bude nadále nabírat nové členy. A kdy bude čtvrtý ročník basketbalové plesu? Pište si 14. 2. 2020!

Muži A

Áčko po dvou úspěšných sezónách opět plánuje útočit na nejvyšší příčky a potvrdit jednu z rolí favorita Jihomoravské ligy. Svěřenci Vladimíra Smitala zahájí přípravu na novou sezónu 1. srpna. Na přelomu srpna a září vyrazí A-tým na mezinárodní turnaj do Hodonína a příprava na sezónu vyvrcholí herním soustředěním v polovině září.

První mistrovské utkání čeká áčko na domácí palubovce 28. 9., kdy přivítá tým Vyškova.

» Muži A - Rozpis utkání ZDE

Muži B

Béčko, alias Bavendo zahájí sezónu společně s kolegy z áčka. Týmové soustředění béčka proběhne na přelomu srpna a září v Biskupicích. Bavendo bude v OP II společně s BK Velké Meziříčí patřit mezi favority na postup do Jihomoravské ligy. Svoji cestu zahájí 5. - 6. 10. na palubovkách Bystřice nad Pernštejnem a Podolí.

Domácím fanouškům se třebíčská rezerva představí 19. - 20. 10. proti Mikulovu a Kyjovu B.

» Muži B - Rozpis utkání ZDE

U17

Kadeti U17 jsou přihlášeni do Nadregionální ligy. Svěřenci Vildy Prodělala byli nalosováni do skupiny D, která se bude hrát turnajovým způsobem (každý s každým se utká 2x). Po „základní části“ proběhnou na jaře ještě turnaje o umístění.

Sedmnáctky zahájí sezónu 5. 10. domácím turnajem, kdy přivítají týmy Znojma a Žabovřesk.

» U17 - Rozpis utkání ZDE

U17 G

Kadetky U17 stejně jako kadeti absolvují sezónu v Nadregionální lize. Svěřenkyně Tomáše Ferdana byly nalosovány do skupiny C, která byla ještě rozdělena na podskupiny Jih a Sever. Ve skupině Jih holky narazí na týmy Podolí, Lanžhotu a Uherského Brodu. Na podzim holky absolvují skupinu Jih a na jaře se pak utkají o konečné umístění (1. - 4. nebo 5. - 8. místo) se soupeřkami ze skupiny Sever (Krnov, Valašské Meziříčí, Havířov B, Příbor).

První mistrovské utkání odehrají stejně jako kadeti 5. 10. na domácí palubovce proti týmu Lanžhotu.

» U17 G - Rozpis utkání ZDE

Přípravka

Tým přípravky pod vedením Roberta Kohouta bude od 2. 9. 2019 trénovat 2x týdně, zdokonalovat své pohybové a basketbalové dovednosti a nabírat stále nové členy. V úvahu připadá, že se tým přihlásí do turnajů přípravek ČBF U10, kde by od listopadu do května absolvoval 4 na sobě nezávislé turnaje pod patronací České basketbalové federace.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy