V loňské sezóně se podařilo doplnit družstvo přípravky na vhodný počet hráčů a hráček, a tak padlo rozhodnutí družstvo přihlásit do soutěže OP U13 (ročník 2006 a ml.), které povede jako hlavní trenér Robert Kohout, za pomocí Aleše Votoupala a Jiřího Tomana.

Do soutěže OP U13 se přihlásilo 15 týmů. Soutěž se bude hrát turnajově po třech týmech, kdy se na turnaji utká každý s každým. TJ Třebíč bude pořádat tři turnaje v říjnu a listopadu. Rozpis utkání i s pořadatelstvím najdete v sekci U13 » ROZPIS UTKÁNÍ.

Družstvo U13 bude trénovat společně s přípravkou, do které bude stále probíhat nábor. Doplnění hráčské základny bude samozřejmě probíhat i do družstva U13.

Starší děti bohužel kvůli ročníkové rozmanitosti žádnou oficiální soutěž hrát nebudou. Trenéři Vilém Prodělal a Luboš Podolský budou dle možností domlouvat přátelské zápasy s regionálními soupeři (Velké Meziříčí, Havlíčkův Brod, Moravské Budějovice atd.).

Předběžný rozpis tréninků najdete v sekci INFO » TRÉNINKY a kontakt na trenéry v sekci INFO » TRENÉŘI.

Příměstský tábor 2018

Vzhledem ke kapacitním důvodům nahradí letos soustředění na Jurenkově osadě tzv. příměstský tábor, který se uskuteční v termínu 20. - 24. 8. 2018, a tím odstartuje nová sezóna. Příměstský tábor bude společný pro obě dvě kategorie.

20. - 24. 8. 2018 | 8:00 - 16:00

- základna v hale L. Pokorného

- basketbalové tréninky, atletická průprava, teoretická příprava včetně videa

- návštěva bazénu

- zajištěné obědy, svačiny a pití

- zakončení streetballem

- cena: 1 000 Kč

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy