Třebíčští basketbalisté vypadli ve druhém kole Českého poháru, když na domácí palubovce vysoko nestačili na prvoligový Fastav Zlín.

TJ Třebíč - FASTAV Zlín 66:119

» statistika a komentář

Body a sestava: Sladký 18, Šeda 14, Černý D. 11, Janík 8, Špaček 5, Novák T. 4, Skála 4, Man 2, Tesař.

Třebíčské áčko hostilo ve druhém kole Českého poháru zkušený prvoligový tým ze Zlína, v jehož dresu nastupuje několik hráčů s bohatými zkušenostmi z nejvyšší soutěže. Třebíčští se v utkání museli obejít bez tří hráčů základní sestavy. Zlín nic nepodcenil a dorazil do Třebíče se všemi svými oporami. Zlínští začali potvrzovat roli favorita od samého úvodu utkání a již po první čtvrtině nebylo o vítězi pochyb.

Domácí tým držel s favoritem krok pouze v sudých čtvrtinách. V první a třetí čtvrtině hosté ze Zlína, kteří zasypali konto domácích celkem 20 trojkami, na palubovce dominovali. Třebíčští basketbalisté tak nenavázali na loňské pohárové překvapení favorita a s Českým pohárem se loučí ve druhém kole. Cenné zkušenosti v zápase posbírali Aleš Skála a Kuba Tesař, pro které to byl první zápas proti takto kvalitnímu soupeři.

Důležité zápasy o body do ligové tabulky čekají na třebíčské áčko příští víkend, kdy vycestují na palubovky soupeřů z Olomouce a Šumperka. Na domácím hřišti se áčko opět představí 18. a 19. listopadu, kdy bude hostit brněnské týmy Žabovřesk a Černých Polí.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy