Léto v plném proudu, ale nová sezóna 2017/2018 se kvapem blíží. Soutěže už jsou rozlosovány a za měsíc jednotlivá družstva zahájí přípravu. A co třebíčský oddíl v nové sezóně čeká? Do soutěží jsou přihlášeny dva mužské týmy. Družstvo přípravky se bude nadále zdokonalovat ve svých dovednostech a na cestě z Itálie už jsou nové basketbalové koše. A po novém roce bychom si všichni mohli zopakovat basketbalový ples ne?

Muži A

Třebíčské áčko se po loňském sedmém místě opět představí v OP I.třídy. Soutěž má po přehlášení Kroměříže do OP I. střední Moravy 11 účastníků. Bude se hrát každý s každým doma-venku a 8 nejlepších po základní části čeká play-off. Seznam účastníků se obměnil. Postup do 2. ligy si vybojoval vítěz SAM Brno a v dodatečné kvalifikaci také tým Slovan Černá Pole. Z druhé ligy spadl do OP I. dlouholetý účastník SK Žabovřesky a Spartak Uherský Brod. Druhým směrem z OP II. do OP I. postoupila rezerva prvoligových Šlapanic a sestup neminul béčko Husovic.

Muži A zahájí přípravu cca v půlce srpna, aby následně poslední víkend v srpnu absolvovali tradiční víkendové soustředění. V září áčko odehraje přípravná utkání či se zúčastní turnaje a 30. 9. 2017 na domácí palubovce už o body s Teslou Brno.

» Muži A - Rozpis utkání ZDE

Muži B

Nově založené béčko, tvořeno hráči, kteří se rozhodli ze sousedního VelMezu vrátit domů na třebíčskou palubovku bude bojovat v OP III. třídy. Bohužel soutěž má jen 7 účastníků a ani los třebíčským moc nepřál a doma se poprvé představí až v prosinci. Ale co jsme zaslechli, tak béčko bude cílit na vítězství v soutěži a to stojí za to kluky podpořit! Bude to bavendo!

» Muži B - Rozpis utkání ZDE

Přípravka

Družstvo přípravky zahájí sezónu 6. 8. 2017 letním soustředěním na Jurenkově osadě, kde na děti čekají hry, soutěže atd. Po soustředění budou děti pokračovat ve zdokonalování basketbalových a pohybových dovedností už na palubovce domácí haly. Přípravku během sezóny čekají první přátelské zápasy. Cílem bude pomocí náborů rozšířit základnu hráčů/hráček a pokusit se navázat spolupráci s jednou z třebíčských ZŠ.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy