Mladší žáci U14 v rámci ligové skupiny C rozehráli jarní část žákovské ligy. Na úvod cestovali na palubovky Renocaru Podolí a Jiskry Kyjov. Do Třebíče se jim podařilo přivézt jedno cenné vítězství.

SK Renocar Podolí - TJ Třebíč 91:43

» statistika

Body a sestava: Holík 17, Sýkora 12, Patzenhauer 5, Brumla 3, Šalomoun 2, Štourač 2, Tankó 2, Bednář, Gbelec, Mitíska.

Jiskra Kyjov - TJ Třebíč 58:63

» statistika

Body a sestava: Holík 32, Tankó 14, Štourač 5, Brumla 4, Šalomoun 4, Patzenhauer 2, Sýkora 2, Bednář, Mitíska.

Komentář trenérů:

O uplynulém víkendu jsme vyrazili k prvním zápasům roku 2024. V sobotu jsme poměřili síly s brněnským Podolím. Utkání nám nevycházelo podle našich představ. Spousta nedaných šestek a jednoduchých košů nás trápilo po celou dobu utkání. Soupeř naopak tyto příležitosti proměňoval, trestal každou naši chybu a došel tak k zasloužené výhře.

Nedělní utkání proti Kyjovu bylo vyrovnané až do posledních minut. Kluci předvedli výborný výkon v obraně, kdy několikrát nedovolili soupeři zakončit v časovém limitu 24 vteřin, zlepšená obrana přinesla i lepší výkon v útoku, kde jsme proměňovali jednoduché koše i trestné hody. V závěru utkání, Kyjov ještě zkusil koncovku zdramatizovat, ale naštěstí jsme dokázali rychle odpovědět dvěma rychlými koši z nájezdu a odvezli si tak cennou výhru.

Příští týden hrajeme dvě domácí utkání proti silným brněnským soupeřům. V sobotu od 17:30 s BASKET Brno a v neděli od 9:30 s Tygry Brno.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy