Na béčko, jako už jistého vítěze soutěže, čekaly poslední dva zápasy před domácími fanoušky. A to dohrávky zápasů proti Bystřici nad Pernštejnem a Slavičínu. I bez pendlů z áčka si v obou zápasech třebíčští borci dokráčeli k jasným vítězstvím a zakončili tak sezónu stylově.

TJ Třebíč B - Sokol Bystřice nad Pernštejnem 64:50

» statistika a komentář

Body a sestava: Tesař 18, Hanáček 14, Balko 12, Svoboda R. 7, Skála 6, Mifka 4, Vecheta 3, Kissler, Lenikus.

Netradičně už v pátek večer přicestoval na třebíčskou palubovku soupeř z Bystřice nad Pernštejnem. Určit základní pětku nebyl až takový problém, vzhledem k tomu, že část hráčů dorazila až po úvodním rozskoku. V prvním poločase se třebíčským příliš nedařilo a hosté se drželi na dostřel.

Rozhodující úder tak domácí zasadili až ve třetí čtvrtině, kterou vyhráli o 10 bodů. V posledním dějství pak zkušeně kontrolovali zápas a nedopustili tak žádné překvapení.

TJ Třebíč B - SK Slavičín 96:55

» statistika a komentář

Body a sestava: Balko 31, Svoboda R. 21, Mifka 16, Tesař 10, Hanáček 6, Skála 6, Vecheta 4, Lenikus 2.

V sobotu dorazil do Třebíče Slavičín, kterému chtěli domácí oplatit nepochopitelnou prohru z jeho palubovky. Tento cíl se dařilo plnit již od začátku zápasu, když tým střelecky táhla dvojice Balko-Svoboda. Náskok se postupně zvyšoval a své první body si připsal i benjamínek týmu Lenikus.

16 body pak přispěl k vítězství v ofsajdu číhající Mifka. Bohužel v závěru zápasu se i na tak zkušeném borci projevila nervozita z možného zdolání stobodové hranice a v jasných pozicích minul.

Divákům to však radost nezkazilo a po skončení zápasu si společně s hráči vychutnali z oživlých reproduktorů oslavnou píseň od Queenů.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy