Béčko zvládlo dvě důležitá utkání, nejprve v páteční předehrávce na hřišti Hluku a pak v sobotní domácí dohrávce proti týmu Vyškova. Třebíčský tým čeká za 14 dní utkání na palubovce Mikulova a pak ještě dvě domácí dohrávky proti Bystřici nad Pernštejnem a Slavičínu.

TJ Spartak Hluk - TJ Třebíč B 66:79

» statistika a komentář

Body a sestava: Balko 27, Vrtal 16, Černý R. 11, Janík 8, Svoboda R. 6, Skála 5, Hudeček O. 3, Hanáček 2, Mifka 1.

V páteční předehrávce zavítal B-tým do Uherského Hradiště, kde hrají v azylu hráči Hluku. Domácích se sešel úctyhodný počet a diváci čekali atraktivní vyrovnaný basketbal. Jenže to se spletli, zápas byl od začátku v režii třebíčských střelců a domácí držely před ostudou jen jejich gumové koše, které jsou "tvrdé" jako naše rumová výdrž.

To co platilo v prvním poločase se rozplynulo ve třetí čtvrtině, kdy domácí naší pohodou začali dotahovat a pomýšleli na drama. Ale to se vrátil do zápasu pár sezón absentující Michal Balko a zápas si sám rozhodl, vymazal domácí hvězdu, dal přes něj 20 bodů za 9.minut a nebylo co řešit. Vlastně jo, kde nás driver Kuba vyhodí v Třebíči, protože cesta domů byla dlouhá a rumu všech příchutí bylo hodně.

TJ Třebíč B - BK Vyškov B 74:49

» statistika a komentář

Body a sestava: Balko 19, Vrtal 15, Tesař 13, Hanáček 11, Hudeček O. 8, Janík 7, Svoboda R. 1, Černý R., Mifka, Skála.

První dohrávku jsme hráli v sobotu před domácím publikem s Vyškovem B, který byl taktéž posílen hráči z áčka. Hned začátek zápasu a skóre 10:0 naznačil průběh utkání. Soupeř moc nekladl odpor a rozdíl se až na výjimky postupně zvyšoval. Z průměrného zápasu stojí za zmínku jen dvě trojky v řadě Ondřeje Hudečka, kterému prostě střely o desku nedělají problém a střela s klaksonem od půlky v podání Michala Balka.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy