Poprvé v roce 2018 nastoupilo k zápasům i béčko TJ Třebíč. Na své palubovce B-tým přivítal rezervu Jiskry Kyjov. Třebíčští utkání zvládli na výbornou a připsali si důležité vítězství. Další utkání na domácí palubovce čeká béčko den po plesu, tj. 27. 1. proti Slavičínu.

TJ Třebíč B - Jiskra Kyjov B 83:39

» statistika a komentář

Body a sestava: Hanáček 24, Balko 13, Janík 13, Beneš 6, Kissler 6, Prodělal 6, Tesař 6, Mifka 4, Hudeček R. 3, Skála 2, Hudeček O.

Soutěžní víkend zkrátil Vyškov, který dopředu oznámil, že nedá dohromady schopný mančaft a domácí se tak mohli soustředit pouze na sobotní měření sil prvního a druhého celku tabulky.

Důležitosti utkání odpovídala i sestava domácích, která byla až na tři absence kompletní a připravená si udělat žízeň. To se nedalo říct o lídrovi soutěže, který první měření sil v nedělní odpoledne vyhrál o 28 bodů. Oslabená sestava Kyjova nezachytila drtivý začátek a o zápase bylo rozhodnuto v prvních minutách. V zápase se nepovedl jen závěr druhé čtvrtiny, kdy soupeř zaznamenal 10 bodů v řadě.

Ale co se nepovedlo na konci poločasu, to se povedlo v začátku dalšího. Hanáček s Janíkem nasázely 5 trojek, obrana makala a soupeř jen rozhazoval rukama nad výroky rozhodčího. Zápas se dohrál v poklidu, bodově se prosadil každý a volby dopadly akceptovatelně.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy