Šest statečných z třebíčského béčka vyrazilo na daleký zájezd do Slavičína. Bohužel třebíčským se na slavičínské palubovce nedařilo dle představ a odvezli si domů porážku o 16 bodů. Své zaváhání bude chtít béčko napravit za 14 dní, kdy se poprvé v sezóně představí na domácí palubovce v utkáních proti týmům Hluku a Mikulova.

SK Slavičín - TJ Třebíč B 67:51

» statistika a komentář

Body a sestava: Hanáček 20, Kissler 12, Svoboda R. 7, Beneš 5, Mifka 5, Skála 2.

Ve Slavičíně nás čekal soupeř z méně oblíbených, soupeř, který brečí, fňuká a dává nedělní zápasy na devátou ráno. Ranní taktika se ukázala jako správná, protože jsme vyrazili vstříc vítězství v sobotu odpoledne. To se potvrdilo už v Náměšti, kdy padla první pokuta. V noci jsme trochu pozvedli místní zábavu a prodej medovníku.

Zápas jsme sice stihli, ale krok jsme drželi jen do 28. minuty, kdy jsme stále byli ve vedení. V začátku utkání se dařilo Kislovi a pak nikomu. Jelikož nás jelo pouze šest a z toho jeden byl Beny, tak se znalci nebudou divit, že jsme dohrávali ve čtyřech. Za zmínku stojí jen překvapivě dobrá pizza, fotbálek v místním baru, zákaz automatů a kyblík double XXL. Za 14 dní se těšíme na start domácí vítězné vlny.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy