Další dvojutkání na domácí palubovce odehrálo družstvo kadetů U17. V obou utkáních byli třebíčští lepší a připsali si dvě vítězství nad soupeřem z Pelhřimova.

TJ Třebíč - BK Sojky Pelhřimov 64:48

» statistika

Body a sestava: Prodělal 17, Blažek A. 12, Pokorný 12, Blažek D. 6, Došek 5, Martinů 5, Ladman 4, Palát 2, Tomala 1, Hameršmíd, Šabacký.

TJ Třebíč - BK Sojky Pelhřimov 72:60

» statistika

Body a sestava: Pokorný 15, Martinů 13, Prodělal 13, Ladman 8, Blažek A. 7, Blažek D. 4, Hameršmíd 4, Došek 2, Palát 2, Šabacký 2, Tomala 2.

Komentář trenéra Viléma Prodělala:

V dalších dvou utkáních Jihomoravské ligy v kategorii U17 čekal domácí tým silný soupeř z Pelhřimova. První zápas byl až do konce prvního poločasu vyrovnaný, výraznější náskok si domácí tým vybudoval až v poslední čtvrtině zápasu. Druhý zápas bohužel negativně ovlivnily diskuse trenérů soupeře s rozhodčími, což se projevilo především ve třetí a čtvrté čtvrtině zápasu. Souvislé hře a kvalitě basketbalu to neprospělo, přesto domácí uhájili část získaného náskoku z první poloviny zápasu. Další zápasy v domácím prostředí odehrají kadeti v sobotu 18.11.2023 s favoritem soutěže z Blanska.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy