Náročný program mají za sebou kluci U14, kdy v žákovské lize odehráli tři utkání ve třech dnech, ze kterých se jim podařilo vybojovat dvě vítězství.

TJ Třebíč - BK Vlci Žďár 38:111

» statistika

Body a sestava: Holík 9, Sýkora 9, Tankó 8, Štourač 4, Brumla 2, Mitíska 2, Prokeš 2, Šalomoun 2, Bednář 1, Gbelec, Vídenský R.

TJ Třebíč - BK Sojky Pelhřimov 66:57

» statistika

Body a sestava: Holík 34, Brumla 9, Sýkora 8, Tankó 8, Štourač 4, Mitíska 3, Gbelec, Prokeš, Šalomoun, Vídenský R..

TJ Třebíč - Jiskra Havlíčkův Brod 109:33

» statistika

Body a sestava: Holík 56, Tankó 13, Sýkora 12, Brumla 8, Vídenský R. 6, Prokeš 4, Šalomoun 3, Štourač 3, Gbelec 2, Mitíska 2, Bednář.

Komentář trenérů:

Sváteční pátek jsme poměřili síly s favoritem na postup do extraligy. Vlci ze Žďáru nic nepodcenili a od úvodního rozskoku diktovali tempo hry. I přes velkou bojovnost našich kluků soupeř postupně navyšoval rozdíl ve skóre a zaslouženě zvítězil.

V sobotu přicestoval do Třebíče tým z Pelhřimova, kde jsme zvítězili v prodloužení, takže o náboj utkání bylo postaráno. Zápas byl velmi vyrovnaný. Vše se zlomilo až v poslední čtvrtině, kdy se našim kluků podařilo vytvořit náskok 10 bodů, který si až do závěrečného klaksonu pohlídali a dokázali Sojky porazit i podruhé v sezóně.

Nedělní utkání s Havlíčkovým Brodem jsme chtěli rozhodnout už v úvodní čtvrtině, což se nám podařilo a sbírat zápasové zkušenosti tak mohli i kluci, kteří toho zatím moc neodehráli.

Do konce roku nás čeká už pouze výjezd do Benešova a pražského Radotína.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy