Ke dvoum utkání žákovské ligy cestovali mladší žáci do východních Čech. V sobotu po sympatickém výkonu nestačili na neporažené Pardubice a v neděli po protrápeném výkonu kluci prohráli v Litomyšli.

BK VIVIDBOOKS Pardubice - TJ Třebíč 95:45

» statistika

Body a sestava: Holík 21, Tankó 13, Sýkora 5, Gbelec 2, Mitíska 1, Prokeš 1, Štourač 1, Vídenský R. 1, Šalomoun.

BA Young Diamonds - TJ Třebíč 90:50

» statistika

Body a sestava: Holík 35, Brumla 5, Gbelec 4, Mitíska 3, Sýkora 2, Šalomoun 1, Prokeš, Štourač, Vídenský R.

Komentář trenérů:

Po nevydařených domácích zápasech s Radotínem a Benešovem, jsme v sobotu 4.11. odcestovali do Pardubic k utkání s favoritem soutěže. Utkání pro nás dopadlo lépe než první střetnutí na domácím hřišti, kdy jsme Pardubicím podlehli obrovským rozdílem. V Pardubicích kluci předvedli dobrý bojovný výkon, který přinesl velké zlepšení, když jsme favorizované domácí udrželi pod hranicí 100 bodů. Bohužel jsme se museli obejít bez dvou Adamů, kteří by nám jistě pomohli ještě k lepšímu výsledku.

V neděli to bylo naopak velké trápení. Litomyšl se kterou jsme doma prohráli o 14 bodů, měla pro nás být hratelnějším soupeřem. Sice se nám do sestavy vrátil Adam Brumla, ale naopak jsme přišli kvůli nemoci o prvního rozehrávače Jonáše Tankó. Bez dvou rozehrávačů Jonáše a Adama Patzenhauera nás domácí od druhé čtvrtiny jasně přehrávali (první čtvrtinu jsme vyhráli) a nebylo v našich silách vzdorovat a soupeře dotáhnout.

O prodlouženém víkendu nás čekají tři krajská derby na domácí palubovce. V pátek přijede Žďár, v sobotu Pelhřimov a v neděli Havlíčkův Brod.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy