Další tři utkání odehráli žáci U14 v žákovské lize na palubovkách soupeřů. Ve sváteční čtvrtek prohráli s favorizovaným Žďárem, ale o víkendu už si žáci dovezli vítězství z palubovek Havlíčkova Brodu a Pelhřimova.

BK Vlci Žďár - TJ Třebíč 129:30

» statistika

Body a sestava: Holík 9, Sýkora 9, Tankó 8, Brumla 4, Gbelec, Patzenhauer, Prokeš, Šalomoun, Štourač, Vídenský R.

Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Třebíč 39:93

» statistika

Body a sestava: Holík 45, Sýkora 18, Brumla 17, Tankó 5, Šalomoun 4, Štourač 2, Vídenský R. 2, Gbelec, Patzenhauer, Prokeš.

BK Sojky Pelhřimov - TJ Třebíč 61:65 P

» statistika

Body a sestava: Holík 35, Brumla 16, Sýkora 6, Tankó 5, Štourač 3, Patzenhauer, Prokeš, Šalomoun, Vídenský R.

Komentář trenérů:

Minuly týden jsme absolvovali tři venkovní utkání. V prvním z nich jsme cestovali do Žďáru, kde se nám vůbec nedařila obrana a začátečnickými chybami jsme soupeři umožňovali dávat jednoduché koše, díky kterým si tak došel k hladké výhře.

O víkendu na nás čekali další dva soupeři z regionu, tím sobotním byl Havlíčkův Brod, kde jsme předvedli daleko lepší výkon na obranné polovině, ze které jsme těžili posléze i v útoku a dokráčeli si tak k prvnímu ligovému vítězství.

Nedělní utkání s Pelhřimovem byl boj do poslední minuty. Do utkání jsme vstoupili dobře, kdy jsme si v první čtvrtině vytvořili mírný bodový náskok. Bohužel druhá čtvrtina vše zdramatizovala, kdy jsme dělali opět chyby v obraně a dovolili tak soupeři se nadechnout, což se ukázalo jako klíčové a zápas došel až do prodloužení. V prodloužení se nám podvedlo zajistit dostatečný bodový náskok, který nakonec stačil k druhému vítězství.

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy