72:25
(16:8, 16:6, 22:4, 18:7)
SKB Tišnov TJ Třebíč
Komentář k zápasu:

Druhý zápas se odehrál po kratinké pauze ihned po zápasu s Brnem a i tento drobný fakt pomohl k tomu, že našim v zápase s Tišnovem postupně došly síly. Změnili jsme sice způsob střídání a dokázali tak ulehčit během každé čtvrtky těm nejvytíženějším borcům, ale zběsilé tempo a hra nahoru dolů si postupně vybrala daň úplně na celé soupisce.

Právě únavě by šlo asi připsat slabší soustředění v obraně, kde si třebíčští nevěděli rady s postavením, zapomínali útočníky za zády a nedařilo se jim efektivně sbírat obranné doskoky. "Krtci" tak od nás často dostali i pět pokusů na zakončení, čehož velmi efektivně využívali. Podařilo se nám ale skórovat ve všech fázích zápasu, a tak si slibujeme, že do budoucna přijde zlepšení.

V nadcházejícím období se musíme více zaměřit na fyzičku a správné postavení v obraně, aby v nás další soupeři našli mnohem těžší překážku.

Na závěr vyzdvihněme, že nám nechyběla bojovnost, zápal, chuť a i přes dvě porážky jsme ukázali sympatický výkon. Velkým plus je pak téměř stoprocentní střelba trestných hodů (6/7), kterou by nám mohlo závidět kdejaké družstvo dospělých. Děkujeme trenérkám a trenérům soupeřů za cenné rady, všem hráčkám a hráčům za bezchybnou fair-play a SKB Tišnov za organizaci zápasů. BOJUJEM!

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy