82:42
(22:12, 29:4, 15:11, 16:15)
TJ Třebíč B INMEDIAS Mikulov
Komentář k zápasu:

V neděli ráno třebíčské béčko čekal papírově o poznání těžší soupeř - dosavadní suverénní lídr tabulky a za první polovinu sezony jen jednou poražený Mikulov. Domácí oproti sobotě ještě posíleni o Michala Balka však od začátku nenechali nic náhodě a od prvních minut si začali pomalu budovat svůj náskok.

V první rozkouskované čtvrtině se více diskutovalo, než hrálo, přesto Třebíč zakončila úvodní dějství vedením o 10 bodů. Zlomovým se ukázal konec první čtvrtiny a celá druhá čtvrtina, kdy během 12 minut domácí Mikulovu povolili pouze 4 body, a tento úsek hry vyhráli 33:4. Do druhé poloviny zápasu se tak šlo za rozhodnutého stavu 51:16 pro Třebíč a opět tak mohli dostat slušnou porci minut všichni hráči z lavičky.

Stejně jako v sobotu se hned čtyři borci dokázali prosadit více než 10 body a celý tým zaslouží pochvalu za kolektivní pojetí hry proti zónové obraně soupeře. Vysokou výhrou 82:42 Třebíč oplatila Mikulovu smolnou porážku z úvodu sezony (51:52) a dotáhla se opět na čelo soutěže.

Další příležitost vidět rozjeté třebíčské béčko v akci budete mít 25.1.2019 na basketbalovém plese. #bavendo