48:82
(6:28, 15:18, 15:20, 12:16)
Sokol Bystřice nad Pernštejnem TJ Třebíč B

Papírově lehčí soupeř čekal na naše hráče v neděli v Bystřici nad Pernštejnem. Bystřice, stejně jako Podolí, měla k dispozici plný počet dvanácti hráčů, kteří v průběhu zápasu všichni zasáhli do hry. Povzbuzeni sobotní výhrou v Podolí a odpočatí díky zodpovědné sobotní noci však vtrhli třebíčští hráči do zápasu ve vysokém tempu a během úvodních tří minut odskočili do vedení 0:13. S rychlou hrou a přesně hranými signály si domácí nevěděli rady a po první čtvrtině bylo vedení Třebíče už 6:28. Ještě v první polovině tak mohli dostat prostor na hřišti všichni hráči z lavičky, každý se postupně bodově prosadil a v pohodovém nedělním dopoledni jsme tak dokráčeli k vítězství 48:82.

Za 14 dní odehraje béčko sobotní derby ve Velkém Meziříčí, čímž zakončí první polovinu sezony. Domácí odveta s BK VM je odložena na sobotu 23.2.2019. Na domácí palubovce se budeme těšit 12. a 13. ledna, kdy budeme hostit týmy Znojma a Mikulova. Bavendu zdar!