77:75
(17:21, 21:19, 17:15, 22:20)
TJ Spartak Hluk TJ Třebíč B

Nedělní zápas v Hluku začalo béčko o poznání lépe, než předchozí den ve Slavičíně, a když si domácí v páté minutě brali oddechový čas, na výsledkové tabuli svítilo skóre 3:13 pro Třebíč. Nadějné vedení jsme ale ještě do konce první čtvrtiny ztratili a dali tak domácím prostor, aby se chytili střelecky.

Jestli v sobotu stolek tu a tam chyboval, nebylo to nic proti tomu, co se dělo v neděli v potemnělé sportovní hale v Hluku. Více než zápasu se chvílemi rozhodčí věnovali kontrole zápisu, ve kterém chyběly fauly obou týmů za období skoro celé čtvrtiny.

Zápas byl po celou dobu vyrovnaný a žádný z týmů si nevytvořil výraznější vedení. S blížícím se koncem se na třebíčských čím dál víc projevovala únava ze sobotního večera, ne vždy nutně spojená s odehraným zápasem proti Slavičínu. Obrovským množstvím nesmyslných ztrát jsme domácí drželi ve hře a ti naše nepřesnosti trestali hlavně střelbou z dálky, když zaznamenali celkem 11 úspěšných trojkových pokusů.

Soupeři jsme tak zbytečně darovali jeho teprve druhé vítězství v sezoně. Ztrátu se pokusíme napravit za 14 dní na domácím hřišti, kde s aktuální bilancí 4 vítězství / 2 porážky přivítáme na své palubovce Vyškov (1/5) a silnou Kroměříž (5/1).