72:78
(26:24, 17:19, 18:16, 11:19)
Sokol Hodonín TJ Třebíč

Na páteční dohrávku do Hodonína cestoval skoro kompletní tým. Chyběli pouze pracující Petr Pavlas a Tadeáš Diviš, naopak síly A-týmu posílil z béčka přeřazený Michal Balko.

Vstup do utkání a vlastně celé utkání bylo jedno z méně vydařených. Třebíčští od začátku působili ospalým dojmem, kdy je pravděpodobně ukolébala sokolská hymna. Naopak domácí dělali hostujícím hráčům z Třebíče problémy s rychlým protiútokem a přesnou střelbou z perimetru, takže úvodní přestřelka skončila 26:24. Přestřelka pokračovala i ve druhé čtvrtině, ve které byli o dva body lepší třebíčští a srovnali na poločasových 43:43.

Ve třetí čtvrtině chtěli třebíčští zvrátit utkání ve svůj prospěch, ale hodonínští Sokoli byli proti a třebíčští ztráceli po 3. čtvrtině 2 body (61:59). O výsledku utkání tak rozhodovala čtvrtá čtvrtina, kdy otěže zápasu vzal do rukou celý víkend sebevědomě hrající Slaďoch, který během dvou minut trefil tři trojky po sobě a bylo hotovo. Třebíčští urvali důležité utkání, které je posunulo do boje o druhé místo v sobotním utkání proti Černým Polím.