60:67
(22:19, 15:14, 8:18, 15:16)
BC Vysočina B TJ Třebíč

V neděli Třebíč cestovala do Jihlavy, kde na ně čekalo béčko Vysočiny. Vstup do utkání se lépe vyvedl Jihlavě, která se rychle ujala vedení 5:0, ale po zbytek první čtvrtiny se třebíčští drželi na dostřel jednoho koše (22:19). Do druhé čtvrtiny se třebíčskému týmu vůbec nevyvedl nástup. Jihlava dala v rychlém sledu 9 bodů a vedla už 32:19. Naštěstí třebíčští se rychle vrátili do hry a v poločase ztráceli pouze 4 body (37:33).

Třetí čtvrtina vyšla třebíčskému týmu na výbornou. Díky agresivní obraně se začalo dařit jak v přechodové fázi, tak i v útoku do plných a třebíčští si vybudovali náskok šesti bodů (45:51). Ve čtvrté čtvrtině se Jihlava snažila vzít náskok zpět, ale třebíčští si závěr utkání zkušeně pohlídali a připsali si důležité vítězství z venkovní palubovky.

V pátek 25. 1. se všichni těšíme na ples a v neděli 3. 2. áčko nastoupí k domácímu utkání s Teslou Brno.