59:48
(15:10, 11:12, 7:10, 26:14)
BCS Husovice TJ Třebíč

V sobotu třebíčské áčko vyrazilo k předehrávce dvojičky na palubovku brněnských Husovic. Třebíčští chtěli na svého soupeře vletět a určovat tempo hry. Bohužel stal se pravý opak, kdy tempo určovali hráči Husovic a třebíčští se přizpůsobili na pochodový, profesorský basketbal soupeře. První čtvrtinu tak pro sebe urvali domácí Husovice 15:10. Ani ve druhé čtvrtině nepřišlo od třebíčských zlepšení a v poločasové přestávce třebíčští ztráceli 4 body (26:22).

Po změně stran přišlo mírné zlepšení, dokonce se třebíčští dostali do vedení, ale to jim vydrželo pouze 2 minuty. Do závěrečné čtvrtiny šli třebíčští s mankem jednoho bodu. Ještě ve 34. minutě to bylo 39:39, pak ale přišla šňůra Husovic 12:3 a bylo po zápase. Třebíčští nezvládli utkání, které měli vyhrát. Bohužel sobotní trápení vystřídalo nedělní trápení...