47:73
(12:19, 16:13, 4:22, 15:19)
Tesla Brno TJ Třebíč

Na palubovku brněnské Tesly, kde se Třebíči v minulosti herně ani výsledkově nedařilo, odcestovalo áčko bez dlouhodobě zraněného Cejpka a kapitána Čermáka. Naopak na svoji premiéru v dresu áčka byl připraven pendl z béčka Svoboda. Úvod zápasu třebíčským celkem vyšel, když se bodově prosazovali především podkošoví hráči. Druhá čtvrtina však vyšla lépe domácí Tesle a vedení Třebíče se před poločasovou přestávkou snížilo na rozdíl 4 bodů.

Třebíčští ale dokázali zlomit zápas na svoji stranu ve třetí čtvrtině, kterou především díky dobré obraně opanovali 22:4. Poslední čtvrtina se už jen dohrávala a tak třebíčští aspoň pobavili diváky několika pěknými basketbalovými akcemi. Své první trefy se v závěru zápasu dočkal i nováček Svoboda.