80:37
(20:11, 23:11, 15:12, 22:3)
TJ Třebíč BC Vysočina B

V neděli třebíčský tým čekal soupeř z Jihlavy, který přijel podpořen výhrou z palubovky (taraflexu) Tesly Brno. Volno si rozhodl vzít veterán Špaček, který byl připraven do zápasu zasáhnout jen v nejnutnějším případě. Ten nenastal, protože třebíčští hned od začátku vzali otěže utkání do svých rukou. První čtvrtinu domácí vyhráli 20:11, aby ve druhé čtvrtině navýšili svůj náskok o dalších 12 bodů na poločasových 43:22

Třetí čtvrtina byla nejvyrovnanější. Jak domácím, tak hostům z Jihlavy se nedařila střelba, ale přesto domácí dokázali navýšit svůj náskok o další tři body (58:34). Čtvrtá část utkání už byla jen hra kočky s myší. Třebíčští pokračovali ve výborné obraně a vzhledem k úspěšnosti jihlavské střelby se nabízí otázka, jestli kluci z Jihlavy trefili aspoň domů...

Třebíč tak získala další dvě domácí vítězství a zajistila si už s předstihem nejhůř třetí místo po základní části!

DÍKY za další super kolektivní výkony a jen tak dál!