75:87
(23:26, 12:20, 24:21, 16:20)
BCS Husovice TJ Třebíč
Komentář k zápasu:

Pouze 8 hráčů odjelo do Brna na palubovku legendární haly Morenda. Ze zdravotních důvodů chyběli Radim Černý, Pavlas, Šárka, Janků a z pracovních Diviš. Třebíčský tým vstoupil do utkání rázně a už ve 4. minutě třebíčští vedli 2:15. Hráči Husovic se ale rychle vzpamatovali a dalekonosnou trojkou v poslední vteřině 1. čtvrtiny dotáhli třebíčský tým na tři body (23:26). Ve druhé čtvrtině byli třebíčští lepším týmem, především díky kvalitní obraně a šňůře 0:7 mezi 16. a 18. minutou si do poločasové přestávky vybudovali jedenáctibodový náskok (35:46).

Třetí perioda vyšla lépe domácím Husovicím. Třebíčský tým trápily zbytečné ztráty a i obrana nebyla z nejpřesnějších, přesto třebíčští stále drželi náskok 8 bodů (59:67). Ve čtvrté čtvrtině třebíčští zpřesnili pohyb míče na útočné polovině, z čehož vznikaly volné střelecké pozice a i obrana byla daleko pevnější. Třebíč si po celou dobu poslední periody udržovala náskok kolem 10 bodů a díky přesným TH v posledních dvou minutách si dokráčela pro další cenné vítězství.

Třebíčští opět předvedli další super kolektivní výkon. Teď už jen doléčit šrámy, zaplesat a ..... jen tak dál! :-)