81:57
(28:12, 18:14, 15:20, 20:11)
SK Žabovřesky TJ Třebíč

V sobotu třebíčský tým čekal ještě loňský účastník druhé ligy SK Žabovřesky. Třebíč stále bez Martina Šárky a Davida Janků vstoupila do zápasu dobře a po pěti minutách vedla 5:8, ale bohužel to bylo na další 4 minuty vše. Přišla 16 bodová šňůra Žabin a skóre po 1. čtvrtině bylo 28:12. Druhá čtvrtina byla herně vyrovnaná, ale domácí stejně dokázali navýšit svoje vedení a v poločase to bylo o hrůzostrašných 20 bodů.

Třebíč čekala obávaná třetí čtvrtina, ale třebíčští se drželi a dokázali ukrojit z náskoku Žabin 5 bodů. Úvod čtvrté periody byl stále v dobrém tempu z konce třetí čtvrtiny a třebíčští dokonce snížili na rozdíl 11 bodů. Pak už do konce čtvrtiny dominoval tým Žabovřesek a dokráčel si zaslouženě k jednoznačnému vítězství. Žabiny vyučovaly třebíčský tým na doskoku a z rychlých protiútoků.