91:53
(28:16, 24:8, 20:18, 19:11)
BCS Husovice A TJ Třebíč

Do Brna kromě dlouhodobě absentujících neodcestovali Vérosta a Janků. Třebíč do utkání vstoupila dobře, ale držet krok vydržela jen do 4. minuty, pak přišla šňůra 14 bodů v řadě domácích, která je uklidnila a už nebylo pochyb, kdo dnešní utkání zvládne lépe. Následovala z pohledu Třebíče hrůzostrašná druhá čtvrtina. Obrana nefungovala a střelba byla jako skoro celou sezónu velmi nepřesná, což vytvořilo poločasové skóre 52:24 pro Husovice.

Rychlá přestávka (rozhodčí spěchali na Kometu) přinesla hostujícímu celku ovoce. Třebíčští drželi s Husovicemi celou dobu krok a třetí čtvrtinu prohráli pouze o dva body. Bohužel ve čtvrté čtvrtině už hostující celek neměl síly jak v obraně, tak v útoku a Husovice dokráčely k zaslouženému vítězství.