55:45
(14:8, 12:16, 19:14, 10:7)
TJ Třebíč Slavia Kroměříž

Ne zcela kompletní sestava se krystalizovala k zápasu s Kroměříží. K dlouhodobě absentujícím se z rodinných či pracovních důvodů přidali Janků, Vérosta, Diviš a k tomu se na úterním tréninku zranil Daniel Černý. Ale i tak k zápasu bylo připraveno 8 hladových vlčáků. První minuty přinesly velmi nepřesný basketbal a na první koš si diváci počkali až do třetí minuty, pak už tam něco málo napadalo a Třebíč měla po první čtvrtině náskok 6 bodů. Začátek druhé periody vyšel lépe hostujícím hráčům, kteří po třech trojkách v řadě otočili skóre ve svůj prospěch, ale netrvalo dlouho a domácí si do konce první poloviny utkání vzali vedení zpět a o poločase vedli 26:24.

Třetí čtvrtina byla nejlepší pasáží zápasu, kdy se hrál docela slušný basketbal. Hostující Kroměříž se snažila o agresivní pressing, který ale domácí chytře překonávali a díky rychlým protiútokům a třem přesným zásahům zpoza perimetru tak Třebíč vyhrála třetí čtvrtinu o 5 bodů a před čtvrtou čtvrtinou měla náskok 7 bodů. Čtvrtou čtvrtinu provázelo spoustu nepřesností na obou stranách a obě družstva se víceméně trápila, především na útočné polovině. Ale přece jen o 3 body byla šťastnější Třebíč a kromě vítězství na svou stranu ještě urvala lepší vzájemné zápasy.