73:50
(23:9, 13:9, 14:19, 23:12)
TJ Třebíč Jiskra Kyjov

Nedělní soupeř z Kyjova, stejně jako Tesla Brno, měl před utkáním s Třebíčí bilanci 7-2. Po utkání s Třebíči to bylo trochu jinak. Zraněného Vojtu Babáka nahradil Honza Sladký, který si stejně jako Vojta po pár minutách ve hře také zvrtl kotník. Kluci brzo se dejte do kupy! Kromě zápasové soupisky se proměnilo i osazenstvo na tribuně, které trochu prořídlo. Co jsme tak slyšeli, dost vehementně slavili naše vítězství! :-)

Vstup do utkání vyšel stejně jako proti Tesle. Soupeř nám za první čtvrtinu dal jen dva koše ze hry. Především kvalitní práce v obraně deptala soupeře celý první poločas. Oproti sobotě jsme lépe využívali podkošové hráče, kde jsme měli proti Kyjovu navrch nejen výškově, ale především kvalitou.

V druhé polovině třetí čtvrtky přišla trošku delší krize než v sobotu a Kyjov snížil až na rozdíl 12 bodů. Naštěstí přestávka mezi čtvrtinami uhasila menší požár v třebíčské obraně a šňůrou 11:0 na začátku posledního kvartálu Třebíč zlomila odpor soupeře. Teď se dát přes Vánoce zdravotně dohromady a v roce 2016 navázat na výkony z tohohle víkendu.