75:65
(20:12, 9:19, 24:16, 22:18)
Slovan Černá Pole TJ Třebíč
Komentář k zápasu:

Ambiciózní Černá Pole posilněná o 3 hráče, teď již bývalého týmu Boskovic na nás čekala v nedělním dopoledni. K tomu přijel na výlet si zapískat i pan rozhodčí Veis. Děkujeme za účast! Hnul jste nám všem opět žlučí! Teď k zápasu. Vstup do utkání opět špatný, kdy ve 4. minutě svítilo skóre 11:0 pro domácí. Od té doby se třebíčští do svého soupeře zakousli a z precizní obrany vycházeli i útočné akce a občas tam i něco někomu z dálky spadlo. Druhá čtvrtina byla ještě lepší a třebíčští vlčáci dostali svého soka pod sebe a v poločasové přestávce vedli o 2 body. Vstup do třetí čtvrtiny nebyl špatný, obrana fungovala, bohužel soupeř trefil velmi těžké trojky s rukou v obličeji, které drželi vyrovnaný stav. Skóre ve prospěch domácích se nakonec podařilo otočit panu Veisovi. Písknu nějaké kroky, hodím tam i nějaký téčko za „nešportové spivánie po odpískání rozhodčího“ a bude hotovo. Soupeř na koni a my už neměli síly na dotáhnutí či překlopení skóre v náš prospěch. Do půlky třetí čtvrtiny to byl výkon, na kterém bychom měli stavět…