68:50
(19:16, 21:13, 12:4, 16:17)
Slovan Černá Pole TJ Třebíč
Komentář k zápasu:

Ranní výjezd do Brna byl ohrožen nepřízní počasí, neboť silné sněžení nás párkrát vyděsilo a Coach Smith u kormidla Rudého korábu se asi řádně zapotil, když se jeho stroj několikrát zakolébal a zaplaval na bílé silnici.

Do vojenského areálu, ve kterém hraje Slovan, jsme nakonec dorazili včas a mírně promrzlá tělocvična nám samozřejmě nečinila jakékoliv potíže, protože proti třebíčskému svatostánku tam bylo přímo vedro.

Do zápasu jsme vstoupili vlažně, ale dařilo se nám držet se silným soupeřem krok. Těžko se prosazoval jejich hbitý rozehrávač Dupal hlavně proto, že si na něj téměř doslova lehl skvělý obránce Čermis a nutil ho k mnoha chybám a ztrátám. Bohužel to našeho blonďáka vyčerpalo natolik, že mu potom chyběly síly v útoku a jeho body nám dost chyběly. Když se k tomu připojily potíže se zády pivota Svobody a zhmožděný kotník Rychlíka Inženýra Spasitele Kyjovského alias Balka, bylo to s třebíčským týmem na pováženou. Především totální střelecká impotence zapříčinila průběžný zvrat v zápase, kdy se domácí chytili při útočných doskocích a výrazně bodově odskočili. Opět chyběla spolupráce s pivoty, a když už v poslední čtvrtce přišla - především se chytil Eda...Milota - tak bylo pozdě a domácí v klidu dohráli.

Během zápasu jsme byli od "domácího" rozhodčího poučeni o nových pravidlech, že pokud hráč při výskoku nevypustí míč z ruky kvůli bloku bránícího hráče a dopadne s ním zpět na zem, tak to nejsou kroky, jak tomu bylo už od časů pana Naismitha, ale nově se píská rozskok!

Statistiky:
Jméno Body Trojky Trestné hody Fauly
CELKEM 50 1 10/9 ( 90%) 19
Balko Michal 6   2/2 (100%) 1
Čermák Michal 2   2/2 (100%) 1
Černý Daniel 10 1 2/1 ( 50%) 3
Černý Radim 4     2
Diviš Tadeáš 4     1
Gruber Vladimír 0     1
Janků David 2     1
Milota Jan 13   3/3 (100%) 3
Svoboda Jaromír 0     1
Šárka Martin 2     4
Špaček David 7   1/1 (100%) 1

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy