85:75
(26:11, 12:24, 17:22, 30:18)
TJ Znojmo TJ Třebíč

Cesta začala příjemně, ráno jsme si okořenili kávičkou na čerpačce v Jaroměřicích, nálada byla vynikající po sobotní výhře. V šatně Rezi zjistil, že si vzal špatnou barvu dresu, tak za posměšků spoluhráčů přijal roli libera. Další minuty ve znojemské hale už tak příjemné a vtipné nebyly! Tragický úvod, kdy v 7. minutě první čtvrtiny bylo skóre 21:2 pro domácí. Střelecká nemohoucnost ze soboty pokračovala a k tomu všemu ještě odešla obrana. Postupně jsme začali soupeře přehrávat rychlou hrou a bod po bodíku ukrajovali na poločasových 38:35 pro Znojmo. Nástup do třetí čtvrtiny byl excelentní, pevná obrana a rychle dopředu a hned to bylo o 12 bodů pro Třebíč. To co se pak stalo je nepochopitelný. Proč jsme upustili od hry, která nám vycházela? Další průběh zápasu už si komentář nezaslouží…