38:88
(7:27, 2:22, 13:23, 16:16)
TJ Třebíč C Slavia Kroměříž B

Na nedělní zápas do Třebíče přijela Kroměříž. Ta se netají ambicemi postupu do Jihomoravské ligy, a tak do každých zápasů dává stoprocentní výkon. Na tento zápas byli z důvodu nemoci omluveni domácí hráči Skála a Vidlák, proto dostali prostor hráči ze širší soupisky.

Kroměříž od začátku utkání až do jeho konce presovala přes celé hřiště, což opět působilo v řadách domácích paniku a mnoho ztrát. Na útočné polovině byl tlak na třebíčské znát ještě víc, kdy docházelo ke špatně voleným střelám či nájezdům. Proto když bylo skóre na konci první čtvrtiny 7:27, všichni se začali obávat, aby utkání nedopadlo jako v Kyjově.

Obavy byly o to vyšší, když se ve druhé čtvrtině podařilo dát pouze dva body, oproti hostujícím 22 (9:49). Soupeř v dalším průběhu ze svých obranných ambicí upustil a třebíčští tak měli šanci vydechnout a něco předvést a nakonec třebíčští čtvrtinu prohráli o 10 bodů (22:72).

Poslední čtvrtina pak skončila nerozhodně 16:16, ale i tak na konci utkání svítilo na tabuli nemilosrdné skóre 38:88 pro hostující Kroměříž.

Kromě špatné úspěšnosti trestných hodů (27 %) je třeba zmínit kariérní výkon Tomáše Chovana, který zatížil konto soupeře 16 body.

Další utkání odehraje céčko až v lednu na domácí palubovce proti týmu Kyjova.