41:81
(13:23, 11:21, 2:23, 15:14)
TJ Třebíč KP Brno C

Po dlouhé „covidové“ pauze, jsme opět mohli prožít zápasovou atmosféru, kterou doma odstartovaly třebíčské ženy. Dlouhá herní pauza byla znát, a tak začátek utkání byl z obou stran nervózní a plný nepřesností v koncovce.

Do poloviny zápasu bylo vše otevřené, třebíčské lvice prohrávaly o 20 bodů, sváděly tak vyrovnaný boj se zkušeným týmem, kdy jejich A-tým má dlouholeté zastoupení v ŽBL.

Nástup do druhé poloviny zápasu, domácím vůbec nevyšel, kdy se brňačky dostaly do velkého náskoku a vyhrály tak třetí čtvrtinu 2:23.

V závěru utkání se pokusily třebíčské ženy o zkorigování výsledku, což se i povedlo a vyhrály tak i poslední čtvrtinu.

Utkání sice skončilo prohrou o 40 bodů, ale na premiérový start v dospělé kategorii to není vůbec zlé, mladý domácí tým tak nabral cenné zkušenosti, které se bude snažit zúročit v dalších zápasech sezóny.

K příštím dvěma utkání ženy odcestují 9.10. a 10.10. do Brna, kde poměří síly s VSK UNI Brno Jun a Univerzita Brno.