93:61
(25:22, 30:9, 21:16, 17:14)
TJ Třebíč BK Vlci Žďár

Na nedělní domácí zápas oproti předchozímu dni neměli třebíčští k dispozici bratry Novákovi, které v sestavě nahradil Šeda. První čtvrtina se průběhem podobala sobotnímu utkání. Úvodní minuty sice vyšly lépe žďárským, ale domácí dokázali zareagovat a postupně otočili vývoj ve svůj prospěch a do druhé čtvrtiny šli s těsným náskokem 3 bodů (25:22).

Druhá čtvrtina pak byla zcela v režii domácích, kteří svého soupeře přehrávali. Prosazovali se pod košem i zpoza trojkového oblouku. Rázem z toho bylo vysoké vedení (55:31).

Ve druhém poločase tempo hry polevilo pod vlivem vysokého bodového rozdílu mezi oběma týmy. Ždárský tým se snažil se zápasem něco udělat, ale třebíčští ho měli pod kontrolou. Svůj náskok se jim dařilo lehce navyšovat. Po třiceti odehraných minutách už to bylo skoro o třicet (76:47).

Poslední čtvrtina se už tak pouze dohrávala a třebíčští s přehledem dokráčeli k vítězství 93:61.

Zápasy proti Žďáru byly posledními pro áčko v tomto kalendářním roce. Další utkání na ně čekají 8. a 9. ledna, kdy se na domácí palubovce představí proti Vysoké nad Labem a Holicím.