104:56
(37:14, 23:9, 24:12, 20:21)
TJ Třebíč AŠ Mladá Boleslav

V sobotu večer přicestoval do Třebíče tým Mladé Boleslavi, který chtěl získat své první vítězství v sezóně. Úvod zápasu nabídl vyrovnaný basketbal. Zlom nastal zhruba po pěti minutách hry, kdy domácí utáhli šrouby v obraně a začali hosty trestat rychlými protiútoky. Třebíčští se dostali do dobrého rytmu, vytvářeli si volné pozice, které také proměňovali. Za první čtvrtinu vysázeli celkem 7 trojek a ujali se vysokého vedení 37:14.

Třebíčský tým nechtěl ponechat nic náhodě a dál se snažil pokračovat v aktivní hře. Přestože zpoza trojkového oblouku nebyli domácí tak přesní jako v první desetiminutovce, se jim to nadále dařilo, když před poločasovou pauzou vedli už o 37 bodů (60:23).

Vstup do druhé půle vyšel lépe hostujícímu týmu, když domácímu týmu dělal problémy zejména nejnebezpečnější hostující hráč Kejmar. Bylo to ale pouze krátké vzepětí mladoboleslavských. Domácí se postupem času vrátili do pohody z prvního poločasu a dál navyšovali svůj náskok. Mladá Boleslav měla v zápase k dispozici pouze 7 hráčů, a tak jim rychle ubývaly síly. Po třech čtvrtinách už to bylo dokonce o 49 bodů (84:35).

Ve čtvrté čtvrtině tak zbývala vyřešit jen poslední otázka. Zda se domácím podaří dostat přes stobodovou hranici. To se těsně před koncem povedlo a domácí se tak mohli radovat z jednoznačného vítězství 104:56.