84:73
(19:16, 24:17, 18:22, 23:18)
TJ Třebíč C SK Slavičín

Slavičín dokázal hned v prvním utkání sezóny céčko porazit, a tak bylo vítězství na domácí půdě více než povinné. Zápas začal dobře, kdy otevřel skóre úspěšnou střelou za tři Skála a hned na to Novák dokázal skórovat po útočném doskoku.

Po úvodním třebíčském náporu, když skóre bylo 11:2 pro domácí, tak se soupeř ze Slavičína chytl a několika úspěšnými útoky vedení domácích téměř vymazal. Ke konci první čtvrtiny třebíčský tým vedl tak o pouhé tři body.

Do druhé čtvrtiny se domácí vzpamatovali, povedlo se přitvrdit v obraně a opět týmovým útokem dokázali druhou čtvrtinu vyhrát a o poločase tak vést o 10 bodů.

Stejně jako v předchozím zápase i zde byla třetí čtvrtina pro domácí tým kritická, kdy soupeř několika rychlými útoky smazal vedení na pouhé 3 body. Byl to však opět trenér Janík, který si během hluchého místa třebíčských vzal oddechový čas a dokázal mladý tým uklidnit. Třebíčští po time-outu nedovolili soupeři ani bod a vedení se jim povedlo navýšit na 6 bodů.

Začátek poslední čtvrtiny bohužel opět nevypadal pro třebíčské dobře, avšak po úspěšných střelách domácích hráčů Obršlíka, Nováka a Skály se vedení podařilo udržet a i přes závěrečný nápor soupeře si třebíčští vítězství pohlídali. Poprvé tak vyhrálo třebíčské céčko dva zápasy v řadě a tento mladý nasbíral další cenné zkušenosti, které se bude snažit využít do dalších zápasů.

Mezi nejúspěšnější střelce se tento víkend dokázal zapsat Vilém Obršlík, který za oba zápasy zaznamenal přes dvacet bodů, úspěšně mu sekundovali již tradičně pendlové Novák a Skála.