80:48
(25:11, 17:10, 15:18, 33:9)
TJ Třebíč C TJ Spartak Hluk

První z víkendových domácích zápasů hráli třebíčští proti Spartaku Hluk. Tohoto soupeře se podařilo na jejich domácí palubovce porazit, avšak pouze o dva body. V sestavě domácích chyběl hráč základní pětky Štěpán Hospůdka a na marodce se objevil také hrající trenér Vilém Prodělal, jenž přinášel do týmu tolik cenné zkušenosti. K třebíčským však přibyl nový pendl z B-týmu Jakub Mahdalík, který dokázal na pozici rozehrávače výborně dirigovat hru.

Již první čtvrtina se vyvíjela pro třebíčský tým velmi slibně, kdy se podařilo výbornou obranou zastavovat útoky soupeře a kolektivním výkonem v útoku navyšovat rozdíl ve skóre. Na konci první čtvrtiny tak vedl C-tým o 11 bodů.

Druhá čtvrtina kopírovala první a domácí si dokázali postupně navyšovat vedení, a tak se mohli o poločase radovat z příznivě vypadajícího stavu 42:21.

Ve čtvrtině třetí soupeř zabral, domácí se dopustili několika chyb v obraně, což způsobilo snížení jejich vedení. Po timeoutu trenéra Janíka se však tým vzpamatoval, v obraně i útoku zabral a vedení se mu podařilo opět navýšit na 57:39.

Poslední čtvrtina se nesla ve znamení skvělé obrany třebíčských a totálního kolapsu útoku hostů. Za celou čtvrtinu domácí dovolili pouze 9 bodů, zatímco sami zaznamenali na útočné polovině 33 bodů. Mohli si tak připsat další cenné vítězství a připravit se na nedělní utkání se Slavičínem.