81:69
(20:24, 25:23, 17:15, 19:7)
TJ Třebíč B Sokol Moravská Nová Ves

Nic ze soboty neplatilo v neděli, přijel nebezpečný a vysoký soupeř, který v sezóně prohrál zatím jen 3x a mohl se na domácí lídry dotáhnout v tabulce.

Svoje kvality ukazoval hned od začátku a bez problému si hrál s ne moc dobrou obranou domácích, v sedmé minutě vedl již 15:21 a nechtěl polevit. Na začátku druhé čtvrtiny vedl již 22:31, jenže domácí béčko držel ve hře svoji rychlostí Janík a doskoky Jarda Svoboda, který k nim přidal i 2 přesné trojky v řadě. Ty potvrdil i druhý Svoboda – Radek a jako správný kapitán poslal svůj tým na chvíli do vedení. Do poločasu se opět ještě přelilo skóre a hosté vedli o dva body – 46:48.

Tolik bodů za poločas domácí nějaký ten rok nedostali, takže bylo jasné, kde se musí přidat. A povedlo se, neustálým tlakem v obraně se hostům střelba vytratila, až úplně zkolabovala. V závěrečné čtvrtině hosté dali pouhých 7 bodů a domácí potvrdili suverenitu. Třebíčské béčko tedy i nadále drží čtyřletou domácí neporazitelnost a první příčku v tabulce.

Doma se představí již za 14 dní, kdy v sobotu hostí poslední tým tabulky Slavičín.