66:46
(23:13, 12:7, 14:14, 17:12)
TJ Třebíč B Slavia Kroměříž B
Komentář k zápasu:

Jako den a noc byly odlišné sobotní a nedělní utkání. Ambiciózní tým Kroměříže, který před tímto víkendem figuroval na děleném prvním místě tabulky, se v Třebíči představil s kompletní dvanáctkou hráčů. Výšková převaha však byla na straně domácích a s cílem této výhody co nejvíce využít šli hráči béčka od prvních minut soustředěně za vítězstvím. Kroměříž hrozila zejména z trojkového oblouku, ale přes slušnou domácí obranu se nebyli střelci hostujícího týmu schopni výrazněji prosazovat.

Desetibodový náskok Třebíče po první čtvrtině do poločasu narostl na 15 bodů a v průběhu druhé poloviny utkání se dokonce vyšplhal přes 20 bodů, a to díky třebíčské přesné střelbě za tři body a dobré obraně, která hostům dovolila za celý zápas pouhých 46 bodů. Třebíčské béčko tak prodloužilo už třetí sezónu trvající domácí neporazitelnost a po výhře 66:46 poskočilo na průběžné druhé místo v tabulce.

Za 14 dní se třebíčská rezerva v předvánočním derby představí nejprve doma proti Velkému Meziříčí a v neděli pak odehraje odvetu na palubovce borců z BK VM. V posledním dvojzápase tohoto kalendářního roku budeme chtít navázat na dobré výkony z posledních týdnů a prodloužit šňůru sedmi vyhraných zápasů po sobě.