75:57
(16:14, 21:16, 16:14, 22:13)
TJ Třebíč B Jiskra Kyjov B

Druhé víkendové utkání proti Kyjovu, který dorazil k zápasu pouze se sedmi hráči, začalo třebíčské béčko opět v pomalém tempu a první čtvrtinu vyhrálo těsně 16:14. Dvě minuty před koncem druhé čtvrtiny si ale vypracovalo sedmnáctibodový náskok a zdálo se, že do druhé poloviny utkání si odnese pohodlné vedení. Po několika nepochopitelných chybách v útoku i obraně však soupeř dokázal pěti rychlými koši domácí náskok zlikvidovat a s klaksonem snížil na poločasových 37:30.

Ani ve druhém poločase se kvůli zónové obraně Kyjova třebíčským dlouho nedařilo odskočit do trháku, a tak o vítězi nebylo rozhodnuto až do začátku poslední čtvrtiny. Ten si domácí hráči pohlídali a pět minut před koncem odskočili do rozhodujícího vedení 67:49. Osmnáctibodový rozdíl udrželi až do konce, a tak prodloužili svou domácí neporazitelnost už na 19 zápasů.

V nedělním zápase skórovalo celkem 11 hráčů včetně tria mladíků Lenikus, Novák a Obršlík, kteří se bodově prosadili v obou víkendových utkáních.

Za 14 dní se béčko porve o další body do tabulky na palubovkách Moravské Nové Vsi a Znojma.