75:63
(21:18, 22:16, 21:15, 11:14)
TJ Třebíč ASK Blansko

Lepší vstup do nedělního zápasu měl domácí tým. Hosté měli problémy především pod košem, kde si často pomáhali pouze za cenu faulu a na začátku páté minuty už vedli třebíčští v poměru 16:7. Poté však přišlo v jejich hře k uspokojení a Blansko se rázem vrátilo do zápasu. Vedení po první čtvrtině však zajistil domácím zkušeně trojkou s klaksonem veterán Špaček (21:18).

Ve druhé čtvrtině třebíčští hráči opět dokázali zabrat a svému soupeři znovu odskočili (43:34). Ve třetí čtvrtině pokračoval nepříliš přesvědčivý výkon třebíčských. Štěstí pro domácí bylo, že za hosty se v tu dobu byl schopen bodově prosazovat pouze jeden hráč, a tak ke svému náskoku přidali dalších pár bodů (64:49).

Pokud se domácím v prvních třech čtvrtinách příliš nedařilo, tak závěrečné dějství bylo přímo hrůzostrašné. Výkon třebíčských „zdobila“ spousta ztrát a nepřesných zakončení. Přesto všechno však dokázali dovést zápas do vítězného konce (75:63). Pozitivem utkání jsou pak první body za áčko Tondy Lenikuse.

K příštím zápasům cestuje třebíčské áčko na palubovky Hodonína a Uherského Brodu.