57:77
(13:19, 17:12, 16:27, 11:19)
BC Vysočina B TJ Třebíč

V nedělní poledne čekala na třebíčské další zkouška v podobě zápasu na horké půdě jihlavské rezervy. Začátek zápasu byl velmi vyrovnaný a oba týmy se pravidelně střídaly ve vedení. Zlom přišel až v polovině první čtvrtiny, kdy hosté domácím odskočili třemi koši v řadě (13:19). V podobném duchu jako první čtvrtina pokračovala i druhá část zápasu. Závěr prvního poločasu však patřil domácím, kteří dokázali snížit rozdíl ve skóre na jediný bod (30:31).

Ve třetí čtvrtině se probudili třebíčští střelci. K rozhodujícímu náskoku pomohlo hostům 5 trojek (46:58). Jihlava se snažila vrátit do zápasu zónovou obranou, ale to se jí už nepovedlo. Třebíčští se mohli celý zápas spolehnout na svoji obranu, přes kterou se domácí jenom těžce prosazovali. Třebíčské áčko se tak mohlo radovat už ze čtrnáctého vítězství v řadě (57:77).

V dalších zápasech se třebíčské áčko konečně představí na domácí palubovce, když druhý únorový víkend do Třebíče přicestují celky Tesly Brno a Blanska.