79:92
(10:19, 22:27, 25:24, 22:22)
BK Vlci Žďár B TJ Třebíč

Bez podkošových hráčů Cejpka, Diviše, Ferdana a Nováka přijeli třebíčští na palubovku žďárských vlků. Kompletní nebyla ani vlčí smečka, když v jejím dresu bylo připraveno zasáhnout do hry pouze 6 hráčů.

Úvod zápasu i přes střelecké trápení patřil třebíčskému týmu, který svému soupeři rychle odskočil (10:19). Od druhé čtvrtiny se třebíčští přizpůsobili tempu soupeře, který většinu zápasu strávil v zónové obraně a obraz hry se začal vyrovnávat. Přesto Třebíč přidala ke svému náskoku dalších 5 bodů (32:46).

Do druhého poločasu vstoupili třebíčští nekoncentrovaně. Jejich obrana vůbec neexistovala a žďárský tým se z každého svého útoku dokázal lehce prosadit. Nápor domácích musel zastavit až oddechový čas hostů. Po něm se třebíčští dokázali vzpamatovat a svůj náskok začali opět navyšovat (57:70). Poslední čtvrtina už se pouze dohrávala. Žďárský celek neměl dost sil zápas zdramatizovat a třebíčský tým si kontroloval své vedení.

Další vítězství na své konto si tak připsali třebíčští basketbalisté (79:92).