81:66
(27:11, 17:22, 23:11, 14:22)
TJ Třebíč Sokol Hodonín

V nedělní dopoledne přicestoval na třebíčskou půdu celek z Hodonína a dal se očekávat o poznání těžší zápas. Domácí však opět velmi dobře vstoupili do zápasu a rozhodující náskok si vytvořili hned v první čtvrtině (27:11). Naopak druhá čtvrtina vyšla lépe hodonínským, kterým se před poločasovou přestávkou podařilo snížit náskok domácích na 11 bodů (44:33).

Po změně stran však třebíčští opět zvýšili tempo a svému soupeři znovu odskočili (67:44). V podobném duchu odstartovali i úvod poslední čtvrtiny. Poslední minuty však patřili hostům, kteří dokázali kosmeticky upravit skóre na konečných 81:66.

Třebíčští v obou víkendových zápasech předvedli velmi dobré pasáže (hlavně začátky zápasu), ve kterých se především opírali o agresivní obranu a střelbu z dálky. Zároveň však v jejich hře bylo až příliš mnoho výpadků, které by se jim mohli v dalších zápasech vymstít. Pozitivem kromě dvou přesvědčivých vítězství jsou také první minuty Honzy Sladkého po zranění.

V dalších kolech cestuje třebíčské áčko na palubovku brněnských týmů Šlapanic a Černých Polí.