76:61
(21:18, 24:13, 20:15, 11:15)
TJ Třebíč BC Vysočina B
Komentář k zápasu:

Bez Kuby Cejpka a dvou Honzů (Janíka a Sladkého) nastoupilo třebíčské áčko v sobotní podvečer do domácího zápasu proti Jihlavě. Ani soupeř nepřijel v kompletní sestavě, když postrádal především centimetry pod košem. Paradoxně právě nízká sestava soupeře dělala domácím problémy na obranné polovině. Naopak v útoku třebíčští využívali výškovou převahu.

První čtvrtina nabídla vyrovnaný basketbal, kdy se ve vedení střídaly oba týmy. Úspěšnější však v ní nakonec byli domácí (21:18). V polovině druhé čtvrtiny přišel nápor domácích, díky kterému šli do druhého poločasu s náskokem 14 bodů (45:31).

Po změně stran tempo hry opadlo a diváci neměli možnost sledovat zrovna líbivý basketbal. Třetí čtvrtinu přesto zvládl lépe opět domácí výběr a to především díky čtyřem úspěšným tříbodovým pokusům.

Před poslední částí zápasu tak navýšil svůj náskok na 19 bodů (65:46). V úvodu čtvrté čtvrtiny se po dvou rychlých koších přehoupl náskok domácích přes dvaceti bodovou hranici. Poté však přišlo drobné polevení a soupeř začal rozdíl ve skóre snižovat. Nepovedlo se mu však dostat na dostřel a tak domácí mohli závěr zápasu dohrávat v klidu a připsat si své druhé vítězství v sezóně.