PREVIEW: První pokus o reparát! Dvojboj v Brně.

Díky odloženému zápasu a odstoupení Boskovic ze soutěže měli třebíčští hráči tři týdny na trénink. Můžeme doufat, že se tréninková píle projeví v nejbližších zápasech na palubovkách Černovic a Slovanu Černá Pole. Ještě se vrátíme k odstoupení Boskovic. STK ČBF JM zatím situaci neřeší nebo nevyřešila, proto platí původní rozlosování.

17. 10. 2015 | 17:00 | SKB Černovice vs. TJ Třebíč

Staronový účastník SKB Černovice se po roce v OP II. třídy vrací do jedničky. Pro nás je to soupeř hodně neznámý a stejně tak i jejich hráči. Černovice už mají za sebou 4 zápasy s bilancí 1 - 3, kdy utrpěly debakl od áčka Husovic, rovněž prohrály s béčkem Husovic a v Kyjově. Naopak Černovice dokázaly zvítězit na horké půdě Zlína. Zápas se odehraje v tělocvičně ZŠ Kneslova naproti psychiatrické léčebně Brno - Černovice. Snad tam po zápase neskončí celý třebíčský tým.

Soupiska SKB Černovice: Brulík, Ekl, Fikar, Hampl, Krček, Matis, Plánička, Pruša, Rohánek, Slavík, Sukač, Šilar Jakub, Šilar Jan, Zábojník.

18. 10. 2015 | 11:00 | Slovan Černá Pole vs. TJ Třebíč

Už tradiční rival Slovan Černá Pole má za sebou teprve 2 zápasy s bilancí 1 - 1, kdy tým z haly Univerzity Obrany prohrál o bod s áčkem Husovic a o 20 deklasoval husovické béčko. Ambiciózní Černá Pole patří mezi silné protivníky i přesto, že kádr je rok co rok obměňován. Jejich hra se především opírá o duo Hendrych a Dupal. Po odstoupení Boskovic management Slovanu nelenil a získal do svých řad hned tři boskovické hráče (Kovář, Balek, Machek), z toho Kovář a Balek patřili do základní pětky Boskovic.

Soupiska Slovan Černá Pole: Balek, Dupal, Hendrych, Holas, Konečný, Kovář, Krasl, Kříž, Lachnit, Machek, Osička, Šenk, Šimeček, Štěpánek.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy