Trapas, zoufalost, zmar!

Trapas, zoufalost, zmar! Takhle by se daly charakterizovat víkendové zápasy, především ten nedělní na palubovce Žďáru nad Sázavou. Třebíčští basketbalisté byli úplně impotentní v útoku po celý víkend. I když obrana nepatřila k těm nejhorším, udržet Jihlavu a Žďár na jejich palubovce na poločasových 30 bodech je slušný, ale ten útok? Všichni hráči do jednoho by se měli co nejdříve nejen zamyslet, ale hlavně začít s tím něco dělat, nebo tohle skončí průserem…šance na reparát bude hned v neděli doma s Boskovicemi. Sobotní zápas se Žabinami byl na žádost soupeře odložen.

BC Vysočina B - TJ Třebíč 77:46 statistika a komentář

Body a sestava: Špaček 10, Šárka 9, Vrtal 7, Janík 5, Diviš 4, Janků 4, Svoboda Jan 4, Černý D. 2, Černý R. 1, Babák 0, Ferdan 0, Gruber 0.

V prvním utkání jsme zajížděli na hřiště Jihlavy. Místní béčko, které se netají ambicemi získat druholigovou licenci, postavilo to nejlepší, co bylo k dispozici, tedy i pendly z prvoligového áčka. Ale pěkně popořadě. Vstup do utkání byl celkem dobrý, celou první čtvrtinu jsme se tahali. Chvíli ve vedení my, chvíli Jihlava. Bohužel tempo zápasu jsme díky fyzickému fondu moc dlouho nevydrželi a ve druhé čtvrtině začala předzvěst toho, co nás trápilo celý víkend…totální impotence v útoku. Ve druhé půlce zvýšila Jihlava obrátky a třebíčští fyzicky odpadli a dopadlo to tak jak to dopadlo.

BK Žďár nad Sázavou B - TJ Třebíč 69:38 statistika a komentář

Body a sestava: Šárka 13, Černý R. 5, Janků 4, Špaček 4, Černý D. 3, Babák 2, Diviš 2, Ferdan 2, Vérosta 2, Čermák 1, Svoboda Jan 0.

Nedělní zápas byl daleko horší než sobotní. Hnus! Dát za čtvrtinu 2 body a ještě k tomu z TH je na pováženou. Jediná světlá chvilka byla druhá čtvrtina. Zbytek radši bez komentáře…takhle to dál nepůjde! Bohužel k tomu všemu jsme ještě přišli o Tadeáše, který si z víkendových zápasů odnesl zlomený žebra.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy