Třebíč - Husovice 1:1

Ve druhém dvojkole oblastního přeboru mužů zavítal na třebíčskou palubovku A i B tým Husovic. Třebíčští borci dokázali vyhrát pouze v nedělním zápase s B týmem.

TJ Třebíč - BCS Husovice 59:73 (16:23, 12:16, 15:23, 16:11) statistika

Sobotní šlágr kola nabídl zápas mezi dvěma největšími favority na vítězství v OP. Po prvních 5 minutách se dobře hrající hosté utrhli a po zbytek zápasu si udržovali náskok. Třebíč se sice snažila, ale v úzké rotaci hráčů neměla proti trojnásobnému šampionovi OP šanci, sice se občas dostala na dostřel 8 bodů, ale zase byly pasáže kdy to bylo téměř o 20 bodů. Nutno podotknout, že ani rozhodčí neměli svůj den. Opravdu bylo tolik kroků jako v minižácích? Husovice si tedy relativně bez problémů odvezli cenné vítězství z "horké" třebíčské palubovky.

TJ Třebíč - BCS Husovice B 79:64 (13:20, 28:9, 17:23, 21:12) statistika

V neděli ráno si Třebíčští hráči hodlali spravit chuť po sobotní prohře. Začátek zápasu proti husovickému béčku si však nechali utéct a první čtvrtinu prohráli rozdílem 7 bodů. Za povinným vítězstvím domácí vykročili ve druhé čtvrtině, kdy se několikrát prosadili z rychlého protiútoku. Výsledkem bylo 28 nastřílených bodů a poločasové vedení o 12. Hostující hráči však zápas nezabalili a zásluhou několika úspěšných tříbodových pokusů se po 3. čtvrtině stále drželi na dostřel. Domácí však drama nepřipustili, a přestože jediným, na co se v druhém poločase na palubovce dalo dívat, byla slečna rozhodčí, v pohodě dokráčeli ke třetímu vítězství v této sezoně. Střelecky se prosadili všichni hráči, nejvýrazněji již tradičně Pavel Jančář (26 b.).

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy