PREVIEW: Konec základní části

Poslední dva zápasy základní části čekají dnes a zítra basketbalisty Třebíče. V soutěži už je téměř jasno. Znojmo sestupuje a o poslední dvě místenky do play-off se na dálku utkají hráči Husovic B a právě víkendový soupeři třebíčských a to Tesla Brno a Boskovice. Nejpravděpodobnější soupeř TJ Třebíč, bude stejně jako v loňské sezóně Slovan Černá Pole. Uvidíme, v neděli večer bude vše jasnější.

7. 3. 2015 | 17:10 | Tesla Brno vs. TJ Třebíč

Svěřenci trenéra s třebíčskou minulostí Josefa Busínského měli letošní vstup do soutěže nepovedený. Ještě v polovině soutěže to vypadalo na boje o udržení, ale stačilo 6 výher v řadě a hráči Tesly ještě bojují o udržení posledního postupového místa do play-off. Mezi základní pilíře týmu patří střelec Tomáš Pivec, Dalibor Gába a Zdeněk Šebestík. Zápas se odehraje od 17:10 v hale Tesly Brno na Halasově náměstí, Brno – Lesná.

8. 3. 2015 | 10:00 | TJ Sokol BC Boskovice vs. TJ Třebíč

Boskovice v letošní sezóně nepředvádí tak dobré výkony, jak z dob minulých. Nečekaně se pohybují kolem pátého až sedmého místa a už si připsali 11 porážek. Třebíčští svého soka na domácí palubovce přetlačili o 9 bodů. Dá se tak očekávat napínavý boj v boskovické králíkárně. Boskovice budou chtít třebíčským oplatit porážku a především se vyhnout 8. místu, které znamená pro čtvrtfinále lídra tabulky BCS Husovice A. Boskovice se opírají o výkony Petra Tomana a Karla Kováře.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy